Ostrzeżenie o BCSC przeciwko Opcjach Magnum i Option.fm brokerów

Ponieważ coraz więcej międzynarodowych regulatorsare finansowych wydających ostrzeżenia przed Opcje binarne brokerów. Powód jest prosty do zrozumienia; thesis powtarzające się ostrzeżenia są po prostu konsekwencją skali oszustw i wyłudzeń do binarnego opcji napotykanych przez poszczególnych handlowców. Codziennie są setki ludzi, którzy angażują się w handlu opcji binarnych w celu skorzystania z rynków finansowych i Przeczytaj ten artyku? Tutaj pracy magisterskiej potencjalnych klientów nie tylko odsetki, ale uczciwi pośrednicy Przydatne oszuści lub spółek z wątpliwych praktyk. Dlatego regulator BCSCfinancial niedawno ostrzegł againstthe Opcje Magnum i brokerów Option.fm od theydo wydają się nie szanować swoje przepisy finansowe.

Zapewne wiesz CySEC (Cyprus regulator finansowy), Wszystko co jest prawdą odniesienia w Unii Europejskiej w zakresie regulacji finansowych, wraz z AMF we Francji, BaFin w Niemczech, CNMV w Hiszpanii, CONSOB we Włoszech lub FCA w Wielkiej Brytanii. Chociaż wydaje się, że BCSC odgrywa taką samą rolę w Kanadzie, jesteśmy szczególności odniesienie do „British Columbia Komisji Papierów Wartościowych.” Jej zadaniem jest nadzorowanie działalności finansowej w Kanada, włączając działalność Opcje binarne brokerów. Jeśli chodzi o pośrednika, BCSC upomina podmioty, które nie spełniają jego zasady finansowe z grzywien i ostrzeżeń, w celu ochrony inwestorów indywidualnych w kraju.

Opcje Magnum binarne opcje broker ma właściwość Hampshire Capital Ventures Ltd. Firma ma swoją siedzibę w Wielkiej Brytanii, a jego adres znajduje się w „Cavell House, Stannard Place, Cristina Pons Road, Norwich, NR3 1YE”. Ten broker umożliwia jego kupcy spekulować na kursie 250 rynkach finansowych. Minimalna pozycja do obrotu na jego platformie, która jest opracowana za wk?ad przez Spot Option to $ 10, a maksymalny zwrot z inwestycji sięga 81% w handlu. Broker Opcje Magnum lubi podkreślić jego wydział edukacji i szkolenia w opcji binarnych to, że oferuje swoim handlowców.

OptionFM broker (Opcja Rynki Finansowe) to stosunkowo nowe opcje binarne brokera; broker Option.fm ledwo istnieje od 2 lat, ponieważ pojawiły się w marcu 2014 roku i ma siedzibę Rok Nie bij! w Hong Kongu. Tymczasem ten drugi broker oferuje sygnały inwestycyjne dla swoich handlowców, krótkoterminowych opcji binarnych (30, 60 i 90 sekund), a także długoterminowych te na wielu rynkach.

Chociaż teza dwóch brokerów oferujących usługi na wysokim Oni nie mają niezbędnych licencji, które umożliwiałyby im rozpoznane i poważne brokerów. Stąd też nie jest warte ryzyka, aby otworzyć konto handlowe z nimi. Dlatego też, dlaczego nie zdecydować się Autoryzowanego opcje binarne brokera że oferowanie podobnych usług? 😉

W rzeczywistości, BCSC wydał ostrzeżenia przed dwóch różnych brokerów tezy i ich spółek-matek. Faktem jest, Opcje Magnum i Option.fm poświęcić swoje usługi i ich opcje binarne platformy kanadyjskich przedsiębiorców. Czyniąc to wymaga licenseto wykazać, że praktyki stosowane przez brokera w pytaniu są w pełni zgodne z lokalnymi przepisami i prawem finansowym, Opcje Magnum i Option.fm nie w żaden sposób nie mają żadnych pozwoleń od BCSC i są Osmanthus Opcje binarne brokerów, których należy unikać. Jak kanadyjskiego przedsiębiorcy, jeśli wybierzesz jeden lub dwa brokerów dyplomowych do praktyki obrotu, proszę pamiętać, że żadna instytucja finansowa cañas syczy cię, jeśli wystąpi problem z rysunku pieniędzy.

W przeciwieństwie do nieautoryzowanych Opcje binarne brokerów, to najlepiej wybrać regulowany Opcje binarne brokera, z którym można ćwiczyć handlu. Handel przez licencjonowanego i uznaną opcje binarne brokera czyni possibleto spekulować na temat ten facet cen na rynkach finansowych, zachowując swoje fundusze bezpieczne, w przeciwieństwie tounauthorized brokerów, które mogą, między innymi, dowhatever theywant z pieniędzy kupieckiego (Takie asnot spłaty pieniędzy). Wybór brokera opcji binarnych, który ma therequired zezwoleń, aby umożliwić mu Prawnie ofiarę handlu personen w a’ve danego kraju jest to absolutnie konieczne i jest jednym z kryteriów, które trzeba wziąć pod uwagę przy wyborze brokera.

Uwaga OOK że kiedy otworzysz opcje binarne konto z partnerem na naszej stronie internetowej, można podziwiać wyjątkowe korzyści. Na przykład, gdy pośrednik 24option Zazwyczaj oferuje swoim handlowców bonus od depozytu około 20%, gdy dołączysz ten broker poprzez naszą stronę internetową i otworzyć konto 24option Klikając na jeden z linków na naszej stronie, będzie można edytować, aby cieszyć kompleksowy przewodnik Strona się 100% wynegocjowane w depozycie . W związku z tym podczas wpłacić $ 250 można zauważyć, że na koncie obrót jest creditedin kwotę $ 500 oprócz premii na złożeniu, że mamy do uzgodnienia z 24option, będzie przydatna dla gwarancji BonusBinaryOptions.net kwalifikowanych. < /p>